Lavice Square čalouněná - 4 sedáky

Zboží Vám doručíme zdarma
Kód zboží: squ4
Cena bez DPH: 9470,00 Kč
Cena s DPH: 11364,00 Kč
Dostupnost:
2 - 3 týdny
K objednání zboží použijte konfigurátor. Cena je uvedena pro základní provedení. Cena aktuální konfigurace se bude v konfigurátoru měnit podle vybraných komponent.

Hodnocení zákazníků
Toto zboží ještě nikdo nehodnotil.
Neváhejte a ohodnoťte ho první.

Konfigurátor pro Lavice Square čalouněná - 4 sedáky

Barevné odstíny se mohou od skutečnosti mírně lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.

Vybraná konfigurace Lavice Square čalouněná - 4 sedáky:

Barva sedáku Kostra


Cena konfigurace:  s DPH     ks


Barva sedáku

1. Látky Favorit
1. Látky Suedine

složení : 100 % Polyester, gramáž : 290 g / m2, odolnost vůči prodření 40000 cyklů

SU7
Zvětšit obrázek
SU1
Zvětšit obrázek
2. Látky Cendal

složení : 100 % Polyolefin, gramáž : 230 g / m2, odolnost vůči prodření 45000 cyklů

C73
C73
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C42
C42
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C38
C38
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C35
C35
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C29
C29
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C27
C27
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C20
C20
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C18
C18
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C16
C16
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C14
C14
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C13
C13
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C11
C11
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C6
C6
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C4
C4
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
C2
C2
+ 300 Kč
Zvětšit obrázek
3. Koženka Inga

složení : 66 % PVC + 11% polyur. + 23 % PES, gramáž : 600 g / m2, odolnost vůči prodření 120000 cyklů

K96
K96
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K89
K89
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K85
K85
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K74
K74
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K68
K68
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K51 bílá
K51 bílá
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K40
K40
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K14
K14
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
K12
K12
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
3. Látka Phoenix

složení : 100 % Polyester FR - Trevira CS, gramáž : 285 g / m2, odolnost vůči prodření 100 000 cyklů

H114
H114
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H113
H113
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H111
H111
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H110
H110
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H106
H106
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H105
H105
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H100 tm.modrá
Zvětšit obrázek
H097
H097
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H082
H082
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H081
H081
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H076
H076
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H051
H051
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
H045 tm.zelená
Zvětšit obrázek
H011 tm.tyrkys
Zvětšit obrázek
H009
H009
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
3. Látky Alcatraz

složení : 100 % Polyester, gramáž : 215 g / m2, odolnost vůči prodření 40000 cyklů

Z855
Z855
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z848
Z848
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z847
Z847
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z845
Z845
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z46
Z46
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z40
Z40
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z32
Z32
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z30
Z30
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z29
Z29
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z22
Z22
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z19
Z19
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z17
Z17
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z12
Z12
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z9
Z9
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Z5
Z5
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
3. Látky Vesna

složení: 100% polyester, 220 g/m2, odolnost vůči prodření 40 000 cyklů

Vesna 105
Vesna 105
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 78
Vesna 78
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 75
Vesna 75
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 30
Vesna 30
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 11
Vesna 11
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
Vesna 9
Vesna 9
+ 936 Kč
Zvětšit obrázek
4. Látky Norba

složení: 100% Polyester FR - Treviera CS, 225 g/m2, odolnost vůči prodření 100 000 cyklů

Norba 099
Norba 099
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 097
Norba 097
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 082
Norba 082
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 081
Norba 081
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
Norba 105
Norba 105
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
4. Látky Pola

složení : 100 % Polyester - Trevira CS, gramáž : 420 g / m2, odolnost vůči prodření 25000 cyklů

W651
W651
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W617
W617
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W558
W558
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W556
W556
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W492
W492
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W493
W493
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W406 tyrkys
W406 tyrkys
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W375
W375
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W362 tmzelená
W362 tmzelená
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W318
W318
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W229
W229
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W220
W220
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W170
W170
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W115
W115
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek
W88
W88
+ 1680 Kč
Zvětšit obrázek

Kostra

RAL 9006
RAL 9006
+ 768 Kč
Zvětšit obrázek
chrom
chrom
+ 768 Kč
Zvětšit obrázek

Popis Lavice Square čalouněná - 4 sedáky

  • 4 sedáky
  • Šedák i opěrák čalouněný.
  • Kostra ocelová černá, chrom nebo stříbrná RAL 9006.
  • Možnost nahradit místo k sezení odkládacím stolkem.
  • Zadní plasty na opěráku i sedáku v černé barvě
  • Šířka lavice 208 cm



Mohlo by Vás zajímat


Předcházející zboží ve skupině Následující zboží ve skupině
Lavice Square čalouněná - 3 sedáky Lavice Square čalouněná - 5 sedáků


Vaše názory k Lavice Square čalouněná - 4 sedáky

Máte s tímto produktem Lavice Square čalouněná - 4 sedáky nějaké zkušenosti nebo chcete jenom sdělit svůj názor na tento produkt? Máte jedinečnou možnost podělit se o zkušenosti s ostatními návštěvníky.
Buďte první, kdo přidá svůj názor.

Zeptejte se nás na Lavice Square čalouněná - 4 sedáky

Chcete si Lavice Square čalouněná - 4 sedáky koupit a nevíte, jestli je to pro Vás to pravé? Chcete zjistit jenom další podrobnosti? Neváhejte a zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme.

Název zboží
Vaše jméno
Vaš E-Mail
Dotaz
Napište číslicí kontrolní číslo Devadesátjedna např. (58, 62, 43, apod.)


Kontakt

Kontakty


Obrázky ve 3D

Nákupní košík

v košíku nemáte žádnou položku

Jídelní židle a stoly Předchozí baner Další baner

Náš tip

Stůl Hobis Drive DE 60 L
Rozměry: (š x v x h) 160 x 75,5 x 120 cm (60 x 60) ...
Cena: 3910,00 Kč

Židle a křesla

Kancelářské židle patří mezi standardní vybavení kanceláře. Židle jsou určeny k celodennímu sezení. Většina kancelářských židlí je vybavena ergonomicky tvarovaným sedákem a opěradlem, což Vám zpříjeňuje sezení.

Kancelářská křesla zaručují pohodlné sezení. Většina křesel je navržených tak, aby plnili i funkci reprezentativní.  Kancelářská křesla jsou pohodlnější. Kancelářská křesla mají napevno spojený sedák i opěrák. Levnější kancelářská křesla nejsou přizpůsobena pro zdravé sezení a proto nedoporučujeme pro sedavé zaměstnání.

Nákup bez registrace



  • VÝHODY PRO VÁS
  • Zázemí kamenné prodejny
  • Stabilní a silná firma s tradicí.
  • Široký sortiment kancelářských židlí a křesel.
  • Ochrana Vašich osobních údajů.
  • Možnost osobního odběru v Ostravě nebo v Hlučíně.
  • Doručení na místo od objednávky nad 3000 Kč ZDARMA

Provozovatel: Bc. Jiří Boček, Teslova 12, 702 00 Ostrava. © 2009   Všechna práva vyhrazena. Zobrazují se ceny včetně DPH
4.2.2012
SES 0 / CELK 0,140625 / L 0,0000 / H 0,0000 / N 0,0000 / P 0,0156 / TOP 0,0000 / TIP 0,0156